Про це повідомив представник міністерства юстиції країни Самі Кіріако, пише The Daily Mail.

Також на тему: Що таке стелсінг та коли секс без презерватива – насильство

Кіріакос зазначив, що зараз також ведуться розмови й про те, щоб ввести покарання за харасмент в словесному і текстовому форматі.

Аналіз проведених опитувань свідчить про те, що сексуальне домагання зустрічається досить часто, і в більшості випадків жертвами стають жінки. Тому вкрай важливо приділити увагу цій проблемі та вирішити, як розглядати це явище з точки зору закону,
– сказав він.

Оформлений законопроєкт можуть представити в наступному році. Після цього ініціативу повинен оцінити парламент.

Чому це важливо

В організації Plan International розповіли, що домагання в інтернеті – широко поширене явище. Опитавши 14 тисяч дівчаток і жінок з усього світу, автори дослідження з'ясували, що з харасмент в мережі стикався 51 відсоток респондентів.

Дікпік – що це?
Дікпік від англійського "dick pic" перекладається як "фото пеніса". Користувачі відправляють фото чоловічого статевого органу на мобільний телефон або особистим повідомленням в соціальних мережах. Це явище іноді розглядається як форма ексгібіціонізму, іноді як сексуальне домагання, в деяких випадках – як різновид тролінгу.

Близько 35% учасниць опитування у віці від 15 до 25 років заявили, що отримували відверті фотографії або картинки. Згідно з чинними у Фінляндії нормам, злочини кваліфікуються як харасмент лише при фізичному контакті.