Італійські ЗМІ повідомляють, що чоловік звернувся по медичну допомогу на початку цього місяця. Його госпіталізували, але через тиждень його стан значно погіршився.

Дивіться також Теща із зятем таємно займалися сексом 22 роки: вони народили аж 3 дітей

Подружжя влаштувало собі шалену ніч кохання

Чоловік і його дружина провели шалену ніч кохання у своїй квартирі. Тільки "ніч" затягнулась: втративши час, пара займалася сексом упродовж приблизно 24 годин. Тут варто зауважити, що і чоловік, і дружина перед секс-марафоном прийняли екстазі.

В чоловіка діагностували септичний шок, який спричинив некроз статевого члена і мошонки. Це може загрожувати ампутацією пеніса. Про стан дружини наразі не повідомляють нічого.

Тепер пацієнт лежить у відділенні інтенсивної терапії, прогноз не розголошують, не називають і імен пари.

Медикам вдалось стабілізувати стан чоловіка, але через некроз пеніса, найімовірніше, він більше не буде здатним до ерекції, і як уже зауважували, – можлива ампутація пеніса.

Дивіться також Продукти, які покращать потенцію: що їсти чоловікам, щоб налагодити сексуальне життя

Чоловіку помилково ампутували пеніс

До слова, в Італії близько місяця тому сталась теж подібна історія – чоловіку ампутували пеніс через медичні показання, але згодом виявилось, що це не обов'язково було робити, пише італійське видання Corriere di Arezzo.

Так, щоб врятувати 60-річного італійця від раку, його вирішили прооперувати. Але у чоловіка було не онкозахворювання, а сифіліс, як показали згодом результати дослідження.

Однак, провели гістологічне дослідження фахівці уже після ампутації, не виявивши пухлини, вони зрозуміли, що припустилися помилки.

Тепер чоловік подав до суду – вимагає компенсувати моральні збитки. Він скаржиться на постійну втрату працездатності, оскільки не може вступати в статеві зносини і нормально мочитися.