Не снідати

Більшість фахівців запевняють, що краще з'їсти сніданок, ніж пропустити його. Адже сніданок допомагає запустити метаболізм, підняти рівень енергії, і ви не будете на початку дня відчувати себе млявим.

Обід за робочим столом

Мозку необхідний відпочинок. Без перерви наша продуктивність падає. Також дослідження показують, що багатозадачність шкодить ефективній роботі, так що навряд чи вдасться встигнути багато під час обіду за столом.

Сутулість за столом

Неправильна постава призводить до проблем і болю в спині та плечах. За словами експертів, сутулість також веде до погіршення настрою.

Сидіння за столом весь день

Постійне сидіння за столом може призвести до збільшення ризику багатьох захворювань. Постарайтеся вставати якомога частіше або робити прості вправи, які можна виконувати прямо в офісі.

Підпирання підборіддя рукою

Така звичка погано впливає на стан шкіри і гігієну особи.

Потирання очей

Бактерії на руках можуть потрапити до очей, якщо їх постійно потирати. Крім того, роблячи це занадто інтенсивно, ви можете травмувати делікатну шкіру під очима.

Працювати без лікарняного

Відмовляючись від лікарняного під час застуди та проводячи його "на ногах", ви можете серйозно нашкодити своєму здоров'ю. Крім того, ви ставите під загрозу здоров'я своїх колег в офісі.

Схрещування ніг під час сидіння

Така поза може призводити до дискомфорту в спині. Ідеальною позою для сидіння фахівці називають рівну спину, а ноги при цьому рівно стоять на підлозі.

Неможливість розслабитися

Бездумний скролінг в інтернеті після вечері, перевірка пошти перед сном, можуть здаватися дрібницями, проте це потроху приводить до психологічного виснаження. Спробуйте відкладати телефон, як тільки переступаєте поріг дому.

Читайте також: Небезпеки з кондиціонеру: переохолодження, бактерії та як від цього вберегтись