Зачавши дитину у жовтні, вона з'явиться на світ приблизно у липні. Окрім того, осіннє зачаття має чимало вагомих переваг, передає 4mama.

Читайте також: Душ Шарко: користь та протипоказанння популярної процедури

1. Восени і взимку легше переносити токсикоз при вагітності, ніж влітку. Окрім того, можна поєднати приємне з корисним – пити імбирний чай на вулиці.

2. На холодну пору не потрібно оновлювати гардероб верхнього одягу, адже до 18-19 тижнів (4-5 місяць вагітності). Живіт поміститься і у пальто, і у куртку. Та на весну вже доведеться прикупити щось нове.

Тест на вагітність

Осіннє зачаття має чимало переваг

3. Осінь багата на вітаміни – у раціоні будуть і цитрусові, і всі овочі, які довго зберігаються (гарбуз, зелена цибуля, морква, буряк, яблука, груші тощо). Окрім того, можна наморозити сезонних ягід влітку.

4. Якщо завагітніти у жовтні, то другий триместр (січень, лютий) можна перезимувати у теплих краях – Балі, Таїланд та інші екзотичні країни. А ще тут буде чимало й інших сезонних овочів та фруктів.

5. Найскладніший триместр – третій і він припадає на літо. У червні ще не так спекотно, але комфортно для легких суконь.

6. День народження влітку – з новонародженим набагато легше, його не потрібно кутати і брати з собою цілу сумку одягу на випадок різкої зміни погоди. А ще влітку добре святкувати день народження, адже це можна зробити на природі.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.