Силу волі можна порівняти з м’язами. А отже є спеціальні вправи завдяки яким можна тренувати силу волі, пише Іnspired. Видання пропонує 5 нескладних у виконанні вправ, які дозволять вам виконати усе заплановане.

1. Виконуйте звичні справи інакше

Для прикладу, спробуйте чистити зуби лівою рукою. Навіть виконуючи таку елементарну вправу – ви будете тренувати свою волю. Адже ви і не здогадуєтесь, скільки вам треба буде докласти для цього зусиль.

Ви можете спробувати також ходити пішки, а не користуватись ліфтом, замінити горнятко кави зранку – запашним чаєм.

Завдяки цього формуються нервові зв’язки в мозку, стимулюється нестандартне мислення і розвивається сила волі.

Читайте також: 3 щоденні звички, які підвищать рівень інтелекту

2. Відмовтесь від шкідливої звички

У кожної людини є декілька шкідливих звичок від яких потрібно відмовитись, але все ніяк не виходить. Тому зараз – саме час! Киньте палити або вживати алкоголь, наприклад. Але за важливої умови – розкажіть про це комусь із близьких друзів.

І у випадку, коли у вас не вийде, – пообіцяйте щось другові. Наприклад, посперечайтесь на ящик шампанського чи декілька кілограмів мандаринів. Тоді у вас з’явиться добрий привід дотриматися власного слова.

3. Медитуйте

Медитація розвиває силу волі. Психологи стверджують, що медитація дозволяє тренувати самосвідомість, дає можливість абстрагуватися і сконцентрувати увагу на внутрішньому процесі.

Читайте також: Як побороти лінь: ефективні правила, які вам допоможуть

Досить опанувати базові техніки контролю над диханням, щоб стати більш зосередженим на роботі.

4. Уявляйте кінцевий результат

Дуже важливо, аби при складанні планів чи цілей, ви чітко уявляли собі кінцевий результат. Наприклад, ви йдете вчити англійську. уявіть собі, як вже через якийсь час ви зможете вільно дивитися серіали без перекладу, наприклад.