Це з'ясували вчені з Бергенского університету, які провели опитування серед любителів ігор, пише Addictive Behaviors Reports.
Читайте також: Хто схильний до ігрової залежності
В опитуванні взяли участь 5217 норвезьких студентів. Виходячи з відповідей, вчені розділили їх на три групи: ті, хто серйозно захоплюється іграми, ті, хто любить грати, але робить це рідко і ті, у кого спостерігаються ознаки ігрового розладу.
Геймери не мають часу на вживання алкоголю
Люди з першої групи практично не вживали алкоголем, а респонденти з другої досить часто "розслаблялися" за допомогою спиртного. У деяких учасників з другої групи також простежувалися ранні ознаки алкогольної залежності. У третій групі, як і в першій, алкоголь майже не фігурував.
"Такі результати можна пояснити тим, що у геймерів, для яких ігри – серйозне захоплення, просто немає часу на алкоголь. А випивати під час ігор для них неприпустимо, адже втрачається концентрація", – пояснили дослідники.
Вчені хочуть продовжити вивчення зв'язку між іграми та алкоголем. Але вже зараз вони припускають, що розвитку ігрової індустрії може захистити молодих людей від алкоголізму.
Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.