Новий засіб для схуднення було протестовано на 20 добровольцях із зайвою вагою, які приймали нові ліки щодня впродовж трьох місяців. У контрольній групі учасники приймали плацебо. Добровольці, які приймали таблетки з пробіотиками, змогли скинути вагу без якихось істотних змін в образі життя, не змінювавши раціон раціону та рівень фізичних навантажень. Про це пише The Age.

Читайте також: Як вам може нашкодити занадто довгий сон

Керівник дослідницької групи в Інституті медичних досліджень доктор Форстер зазначила, що ці таблетки зможуть допомагати боротися з ожирінням в майбутньому.

В кожній такій таблетці міститься близько 10 мільярдів бактерій Akkermansia muciniphila. У попередніх дослідженнях вчені отримували докази того, що збільшення популяції цих бактерій-пробіотиків в кишківнику сприяє пришвидшенню обміну речовин, зниження рівня цукру в крові, а також зменшенням ризику розвитку ожиріння.

Таблетки для схуднення
Таблетки від ожиріння

Експеримент показав, що під час вживання таблеток у людей покращилась чутливість до інсуліну, а також зменшився рівень холестерину в крові.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.