Споживання алкоголю є головним фактором ризику смерті та втрати працездатності у всьому світі. Визначення факторів, пов’язаних із тим, скільки, як часто і що п’ють люди, може бути важливим для розробки та вдосконалення стратегій лікування залежності.

Читайте також: Любов до алкоголю пов'язана з розміром мозку

Попередні дослідження свідчать про те, що освітні досягнення можуть впливати на рівень вживання алкоголю, але мають суперечливі результати. До таких висновків дійшли вчені з Національного інституту охорони здоров'я США, пише Science Daily.

В рамках дослідження вчені вивчили медичні дані 780 тисяч людей, і виявили, що додаткові 3,6 року навчання можуть знизити ризик розвитку залежності від алкоголю.

Фахівці також відзначили, що люди з незакінченою і середньою освітою частіше зловживають пивом і сидром, в той час як люди з вищою освітою воліють напиватися вином. Зв'язок між рівнем освіти та тягою до спиртного виявилася більш вираженою у жінок.

Вчені відзначили, що в дослідженні брали участь лише жителі англомовних країн, тому його варто розширити, охопивши представників інших держав.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.