Державна медицина в цьому випадку безсила, тому боєць ризикує назавжди залишитися з інвалідністю. Але відновлення можливе за допомогою унікальних біотехнологій у проекті "Біотех-реабілітація поранених".

Оскільки держава не підтримує біотехнології у лікуванні, солдат може сподіватися лише на народ України. Кошти збираються через волонтерську платформу People’s Project. Закликаємо всіх, хто має можливість, допомогти пораненому солдату уникнути інвалідності. А також поширити це в соцмережах.

Про ефективність методики, яку мають лише кілька клінік у світі, говорять факти – як українські біотехнологи вберегли руку пораненого розвідника від ампутації, сенсаційне відновлення розтрощеної ноги 19-річного добровольця і ще кілька десятків вилікуваних.

Поранений: Сергій М., 31 рік, боєць 703 саперно-інженерного полку. Поранений біля с. Кримське.

Ліва нога:

– незрощений після металоостеосинтезу надвиростковий перелом лівої стегнової кістки;

– вкорочення кінцівки до 4 см;

– посттравматичне пошкодження малогомілкового нерву;

– ішемічна контрактура лівої стопи з молоткоподібними пальцями.

Ліва рука:

– незрощення перелому 4 п’ясної кістки.

З часу встановлення пластини минув понад рік, але зрощення кістки і досі не спостерігається. Нога Сергія неопороздатна, тому без милиці він пересуватися не може. У випадку незастосування клітинних технологій Сергій залишиться інвалідом. Крім того, вкорочення однієї ноги з часом призводить до викривлення хребта. А це, в свою чергу, загрожує цілою низкою проблем зі здоров’ям та постійними сильними болями в спині.

Сергій воював у складі 703 саперно-інженерного полку. Під час виконання бойового завдання разом з побратимом підірвалися на розтяжці. Це сталося близько с. Кримське на Луганщині.

Першу допомогу надали у Кримському, потім доправили у Харківський військовий шпиталь, де на ногу встановили апарат Ілізарова, а у травні 2015 року у Київському центральному клінічному шпиталі зламану кістку зафіксували пластиною (виконали остеосинтез). Сергій переніс вже 7 операцій на нозі, але за рік, який минув з часу останнього хірургічного втручання, кістки так і не зрослись. На даний момент, внаслідок порушеного кровообігу, м’язи ноги зсохлися і вкоротилися, від чого нога та пальці не розгинаються у повному обсязі.

Лікарі медичної компанії ilaya планують відновити ногу – спочатку подовжити сухожилля, зростити стегно та виконати артродез гомілково-ступневого суглобу, адже стопа не піднімається через пошкодження нерву. Після цього лікарі планують зайнятися відновленням зап’ястя бійця.

Сергій приєднався до АТО у серпні 2014 року. Виконував бойові завдання у Сватовому, Станиці Луганській. До війни Сергій займався сільським господарством, іноді їздив на заробітки у Росію. Має спортивне хобі – дуже любить грати у футбол. Вдома на Волині на одужання героя чекає його родина – дружина та 7-річний син. Разом з Вами ми повернемо їм здорового чоловіка та батька.

Необхідне лікування:

Реконструктивно-відновлювальне лікування стегна з застосуванням біотехнологій, що допоможе повернути нозі повноцінні функції.

Після відновлення ноги буде розроблено схему лікування травми зап’ястя та збір коштів на таке лікування.

Деталізація витрат на діагностику та лікування:

1. Обстеження протягом лікування (терапія, ортопедія, біострахування) – 18 240 грн.

2. Забір фрагменту малогомілкової кістки та червоного кісткового мозку (зі знижкою 40%) – 18 060 грн.

3. Ендотеліальні клітини, 40 млн. клітин (зі знижкою 50%) – 32 000 грн.

4. Періостальні клітини, 40 млн (зі знижкою 50%) – 32 000 грн.

5. МСК з кісткового мозку, 120 млн (зі знижкою 50%) – 78 500 грн.

6. Виготовлення носіїв для клітин (зі знижкою 40%) – 46 384 грн.

7. Анестезія (зі знижкою 15%) – 5 746 грн.

8. Реконструктивно-відновлювальне лікування в стаціонарі (зі знижкою 40%) – 265 191,2 грн.

Вартість лікування зі знижкою медичного центру 42%: 496 121 грн. Допомогти можна тут.

Читайте також: Життя після фронту: волонтери зібрали гроші на лікування до дня народження бійця