Такі висновки підтвердили німецькі психологи, які провели дослідження за участю понад 900 гетеросексуальних пар, пише Independent.

Добровольців питали про якість сексуального життя і характерні для них риси характеру. Під час опитування використовували модель "великої п'ятірки".

Читайте також: Чим кавун корисний для чоловіків

Вона включає такі особистості характеру як екстраверсія, доброзичливість, здатність прийти до згоди, сумлінність і відкритість досвіду (інтелект).

Пари, схильні до планування, отримують від сексу максимум задоволення

З'ясувалось, що дисципліновані люди, які схильні до планування і орієнтовані на досягнення успіху, мають найвищі показники рівня задоволеності від сексу. Саме такі пари мають найкращі шанси збудувати міцні і стабільні стосунки.

А от люди, які перебували у стосунках з партнерами, схильними до спонтанності, значно менше отримували задоволеня від сексуального життя.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.