Про це заявили науковці з Гарвардського університету у Бостоні і Національного інституту дитячого здоров'я і розвитку людини штату Меріленд, передає "Наша мама".

Читайте також: 6 переваг зачаття дитини восени

Протягом чотирьох років науковці стежили за раціоном понад 15 тисяч жінок, які готувались до пологів.

З'ясувалось, що овоч містить речовини, які викликають у майбутніх матерів гестаційний діабет. Картоплю можна їсти на перших триместрах, а далі – краще від неї відмовитись.

Гестаційний діабет пов'язаний з підвищеним ризиком гіпертонії і передчасних пологів та може привести до необхідності відмовитись від природних пологів, натомість провести кесарів розтин.

Що таке цукровий діабет вагітних (гестаційний цукровий діабет)? Це стан у вагітних, що характеризується розвитком гіперглікемії (клінічний симптом у хворого цукровим діабетом, що виникає внаслідок високого рівня глюкози в сироватці крові), що, зазвичай, спонтанно зникає після пологів.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.