Державна прикордонна служба України не вживає ніяких додаткових засобів огляду, розповів виконавець обов'язків генерального директора Центру громадського здоров'я України Ігор Кузін під час пресбрифінгу МОЗ.
Важливо знати: Спалах смертельної пневмонії в Китаї: хвороба шириться світом
Для тих, хто подорожує до Китаю, встановлено середній ризик інфікування,
– зазначив Ігор Кузін.
Він також наголосив, що в Україні немає прямого авіасполучення з містом-джерелом спалаху – Уханем. Прикордонна служба України поки що проводить лише опитування про самопочуття у тих пасажирів, що прибувають з Китаю.
Однак МОЗ запевняє, що введе додаткові заходи у разі необхідності – коли ВООЗ оголосить високий ризик зараження або загрозу масової пандемії.
Нагадаємо, що китайський коронавірус (nCoV), який забрав життя 25 людей, покинув межі Китаю і був зафіксований у Таїланді, Японії, Гонконзі Південній Кореї та США.
Деякі країни, які мають пряме транспортне сполучення з Уханем, ввели додатковий огляд пасажирів, які прибувають з Китаю, а у Лондонському аеропорту Хітроу їм навіть виділили окремий хаб.
- Лихоманка;
- Головний біль;
- Кашель;
- Ускладнене дихання;
- Слабкість.
Як українцям вберегтися від коронавірусу: дивіться відео
Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.