Експерти проаналізували десятки досліджень, пише Business Insider.

Читайте також: Як ефективно схуднути та не набрати зайву вагу: три важливі правила

За словами головного автора роботи Пауло Каберне, схуднення залежить не лише від кількості втрачених калорій під час тренування. Важливі процеси, які відбуваються під час тренувань.

Найбільш ефективними тренуваннями є інтенсивні бігові спринти, стрибки з глибоким присідання і Берпом (поєднання стрибка, планки і віджимання).

За словами вчених, ці вправи сприяють швидкому виснаженню кисню, який доступний м'язам. Через це організм починає активно розщеплювати жирові відкладення, щоб отримати необхідну енергію.

Дослідники переконують: ефект від схуднення триває ще кілька годин після тренування. Це відбувається через те, що організм спалює калорії, щоб компенсувати дефіцит кисню.

У середньому за місяць від інтервальних тренувань людина може схуднути на 1,58 кілограма. А за допомогою помірних тренувань може позбутися 1,13 кг.

Висновок вчених: найефективнішими у схудненні є вправи з короткими періодами високої ефективності у поєднанні з нетривалими перепочинками.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.