Дієтолог Світлана Фус назвала три важливі правила правильного харчування.

Читайте також: Чим шкідливі бутерброди з ковбасою та чим їх можна замінити

Перше правило здорового харчування – гармонійне співвідношення енергії, яка надходить з їжею протягом дня, та енергії, яка витрачається.

"Тобто якщо ви будете вживати енергії з їжею більше, ніж витрачаєте, тоді вона зайвими кілограмами буде залишатися на вашій фігурі. Для того, щоб схуднення було ефективним і безпечним для здоров'я, потрібно споживати достатньо енергії для підтримки життєво важливих функцій і вести активний спосіб життя, більш активно витрачаючи енергію", – пояснила дієтолог.

Друге правило харчування – збалансоване щоденне меню, в яке повинні входити всі необхідні для організму речовини – різноманітні білки, корисні жири і вуглеводи.

Тому, варто розробити індивідуальну систему харчування, яка буде підходити саме для вашого організму та фігури.

Третє важливе правило здорового харчування – режим прийому їжі.

Від того, наскільки правильно ви підберете продукти, залежить тільки половина успіху. Друга частина ефективного, а головне безпечного схуднення – це вміле чергування цих продуктів, кратність і регулярність їхнього вживання,
– підсумувала дієтолог.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.