Найкращими для організму людини вважаються домашні соки з буряка, моркви та яблука, пише "Країна здоров'я".

Читайте також: Який овоч знижує артеріальний тиск та захищає мозок

Морква збагачена вітамінами А, В, С, Е і К. Вона містить мінерали кальцію, магнію, калію і селену. Сік моркви допомагає втратити вагу. Сік містить низький рівень холестерину, а також покращує здоров'я очей.

Свіжовичавлений сік з яблука містить велику кількість клітковини і вітаміну С, а також має низьку кількість калорій. Такий сік не містить натрію, жиру та холестерину. Яблука збагачені вуглеводами, особливо фруктозою і глюкозою, що дає організму енергію і запобігає втомі.

Особливо корисним буде сік з буряка. У ньому міститься велика кількість кальцію, заліза і вітаміни А і С. Це хороше джерело фолієвої кислоти, клітковини, марганцю і калію.

До слова, перший овочевий сік, який починають давати малюку з 4-6 місяців життя, – морквяний – є найкориснішим для дитячого організму.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділіЗдоров'я.