Про це пише видання The Health Site. На психічне здоров'я може вплинути чимало факторів з повсякденного життя. Як йдеться у дослідження, для покращення ментального здоров'я варто відмовитися від низки побутових звичок.

Читайте також: Про яку психічну хворобу свідчить звичка курити: дослідження

Що шкідливо впливає на психічне здоров'я?

Погана постава

Сутула постава є не лише косметичним дефектом, а й шкідливо впливає на весь організм, утруднючи дихання і кровообіг, а хороша постава впливає на впевненість людини у собі.

Неохайність

Життя в брудному неохайному оточенні, кімнаті чи будинку може негативно вплинути на ваше психічне здоров'я і призвести до нездорових звичок і тривалого сресу.

Психічне здоров'я – що це?
За визначенням ВООЗ, психічне здоров’я включає "стан благополуччя, в якому людина реалізує свої здібності, сприйняту самореалізацію, автономію, компетенцію, зв'язок між поколіннями та самореалізацію інтелектуального та емоційного потенціалу".

Надмірна робота

Перевантажуватися роботою без жодного відпочинку – найчастіше це шлях до вигорання, тривоги та депресії. Варто вміти поєднювати роботу і відпочинок для ментального здоров'я.

Придушення своїх думок

Не потрібно стримувати емоції, намагаючись придушити думки. Якщо ви навіть ні з ким не розмовляєте, весь стрес, біль і тривога залишаються у ваші голові.

Завжди казати "Так"

Перш ніж погодитися на будь-яке завдання, спершу подумайте про себе і не бійтеся відповісти "ні".

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.