Про це пише Prevention.

Доктор Глассман радить відмовитися від вживання п'яти продуктів під час депресії, щоб ще більше не погіршувати емоційний стан.

Солодощі

Експерт стверджує, що при вживанні солодощів в крові піднімається рівень цукру, що на певний час наче справді покращує настрій. Але як тільки він падає – емоційний стан погіршується. Експерт пропонує солодощі замінити фруктами.

Енергетичні напої

Це щось схоже до сильних алкогольних напоїв, які наче притуплюють пригніченість людини і дають додаткову енергію для роботи. Проте, за словами дієтолога, енергетики зовсім не допомагають при депресії, адже суміш кофеїну і цукру негативно впливає на рівень цукру в крові, через що організм відчуває стрес. Відповідно і погіршується емоційний стан.

Алкоголь

Як пояснює Глассман, алкогольні напої гальмують роботу центральної нервової системи, яка відповідає за емоції, думки і поведінку. Можливо це спочатку і допоможе позбутися від негативних емоцій, але з виходом алкоголю з організму симптоми будуть тільки посилюватися.

Солодкі газовані напої

Хто би міг подумати, але саме "солодка вода" пригнічує наш емоційний стан. Адже один із основних інгредієнтів таких напоїв – штучний підсолоджувач аспартам. Ще колись вчені виявили, що він призводить до значного погіршення настрою, оскільки блокує вироблення серотоніну – гормону щастя. Також аспартам часто стає причиною головного болю і тривожності.

Фастфуд

Також експерт розповла, що при поганому настрої людей часто тягне до нездорової їжі. Вживання фастфуду, на жаль, абсолютно не допомагає підняти настрій, а навпаки – перевантажує організм сіллю і жирами, які шкодять мікрофлорі кишечника, через що і виникає пригніченість і депресія.

Читайте також: Шість звичок у їжі, які впливають на настрій і самопочуття