Солодощі

При вживанні солодощів в крові піднімається рівень цукру, що покращує настрій лише на деякий час. Але як тільки він падає – емоційний стан погіршується. Краще замінити солодощі на фрукти або хрумкі овочі.

Читайте також: Правильне харчування: меню на кожен день для вашого здоров'я

Алкоголь

Алкогольні напої загальмовують роботу центральної нервової системи, яка відповідає за емоції, думки і поведінку. Може спочатку це допоможе позбутися від негативних емоцій, але з виходом алкоголю з організму поганий та пригнічений настрій лише посилиться.

Енергетичні напої

За допомогою таких напоїв люди намагаються позбутися від пригніченості і знайти в собі енергію для роботи. Але насправді, енергетики абсолютно не допомагають в такому випадку. Суміш кофеїну і цукру негативно впливає на рівень цукру в крові, через що організм відчуває стрес. Таким чином, погіршується емоційний стан.

Фастфуд

Як розповідає дієтолог, при поганому настрої людей часто тягне до нездорової їжі. Вживання фастфуду, на жаль, зовсім не допомагає підняти настрій. Навпаки, він перевантажує організм сіллю і жирами, які шкодять мікрофлорі кишечника через що виникає пригніченість і депресія.