Спина. Голити спину категорично не можна. Адже якщо почнете, то цей процес загрожує стати регулярним, і волосся на спині стане жорсткішим і його буде ще більше, передає Мenslife.

Читайте також: Названо небезпеку від видалення волосся у зоні бікіні

І звісно, воно буде швидше рости. Цьому може зарадити хіба що лазерна епіляція, але не варто її робити без консультації з лікарем.

Обличчя. Носити бороду чи голитися – кожен вирішує сам і якихось застережень тут нема.

Руки. Навіть якщо волосся на руках багато, видаляти його також не варто, адже може статись така ж ситуація, що й зі спиною.

Груди. Волосся на грудях у помірній кількості виглядає сексуально та приваблює жінок. Тож не варто його голити і тут.

Пахви. Іноді наявність волосся під пахвами збуджує жінок, але переважна більшість надає перевагу виголеним пахвам чоловіка. Тож хочете – голіть, не хочете – не голіть.

Інтимна зона. Голена інтимна зона значно приємніша на дотик для жінок і виглядає привабливіше. Тож якщо вирішите голити – робіть це обережно.

Ноги. Зазвичай, ноги голять спортсмени. Якщо вас влаштовує волосся на ногах – не варто тим перейматись, бо якщо голитимете – сильніше заростатимуть.

Голова. Хлопці з сяючою лисиною виглядають мужньо та владно, але не всім таке пасує. Усе залежить від форми черепа. Тим, у кого худе обличчя і невелика голова – краще голову не голити.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.