Як підкреслює ресурс Cosmopolitan, на шкіру тіла кокосову олію може наносити кожен, однак як засіб для обличчя користуватися нею можуть лише ті особи, що мають суху, нормальну та у рідкісних випадках комбіновану та шкіру, схильну до акне.

Читайте також: Здорова та сяюча шкіра: як правильно користуватись кокосовою олією

Крім того, через її щільну структуру кокосову олію не варто наносити на шкіру обличчя у чистому вигляді, а краще у складі масок, і таких рекомендацій варто дотримуватися володарям усіх типів шкіри.

"Тим людям, які мають жирну шкіру не варто взагалі її використовувати, оскільки кокосова олія є комедогенним продуктом і може забивати пори. Через це утворюються прищі. Проте, тим, хто страждає від прищів і володіє при цьому сухою шкірою, олія може допомогти впоратися з акне через свої антибактеріальні властивості", – наголошується у матеріалі.

Як ж користь від кокосової олії? Перш за все, цей сирий і необроблений продукт містить у собі мінерали, вітаміни і омега-3 кислоти. Також він є багатим на вітамін Е, білки, лауринову, капринову та каприлову кислоти – остання славиться своїми антигрибковими та антибактеріальними властивостями.

Кокосова олія складається здебільшого з насичених жирних кислот. Вона відмінно підходить для відновлення природного бар'єру шкіри та збереження вологи. Крім того, це природний протимікробний засіб, тому вона вбиває будь-які поверхневі бактерії, які скупчилися на шкірі протягом дня. Може кокосова олія й заспокоїти шкіру, прибрати висип, прискорити процес загоєння шкірного покриву, а також подарувати твоєму обличчю найприродніший блиск. Також вона допомагає загоїти потріскані губи – все, що потрібно зробити, це нанести одну всього одну краплю,
– констатують експерти.

Кокосове масло, користь, косметика, краса, Здоров'я

Нагадаємо, за словами фахівців, якщо її споживати як їжу, то кокосова олія є дуже шкідливою для організму.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.