Кетогенна дієта була розроблена з метою локалізації та лікування епілептичних нападів у дітей, і вона справді довела свою ефективність, передає Spacecoastdaily.

Читайте також: Дієтолог розповіла, чому холодець і бульйон не допоможуть вилікувати суглоби

Потім такий режим харчування стали використовувати спортсмени. Дієтологи з США наголосили, що кетогенна дієта є найкращим способом швидко скинути зайву вагу і "заморозити" процеси старіння в організмі.

Кетогенна дієта уповільнює процес старіння

Дієта включає різні джерела жирів, обмеження вуглеводів і помірне споживання білка. Медики запевняють, що при такій дієті організм отримує енергію завдяки переробці жирових ресурсів, що призводить до зниження вмісту жиру у тілі загалом.

До раціону кетогенної дієти входять: куряче м'ясо, бульйони, овочі, гриби, сметана і сир, яйця та авокадо. Також потрібно не забувати споживати достатню кількість звичайної води.

Важливо, щоб споживання вуглеводів на добу становило не більше 35-50 грамів. А білок треба їсти з розрахунком – до 1,5 г на кілограм ваги.

Кетогенна дієта допомагає ефективно скинути зайву вагу

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.