В Новое Время розповіли, як зберегти бронзовий відтінок на довший час.

Читайте також: Як зберегти шкіру після засмаги: ТОП-5 порад

Зволожуйте

Зволожуйте шкіру як можна частіше, щоб ваша шкіра не мала шансів пересохнути. Адже коли шкіра пересихає, вона починає лущитись, а цього процесу вже не зупинити.

Менше гарячої води

Тривалі гарячі ванни і душ можуть зневоднювати вашу шкіру, тому краще використовувати прохолодну воду і зволожуючий крем для душу або олію замість більш сухих гелів або піни.

Обережно з відлущуванням

Від такого процесу не вдасться позбутись, адже мертві клітини можуть робити вашу шкіру більш тьмяною. Тому робіть це дуже ретельно та обережно. В ідеалі, у виданні радять перед відпочинком вдосталь "наскрабувати" тіло і вже на красиву засмагу пізніше наносити зволожуючі засоби.

Читайте також: Як зберегти хорошу засмагу – ефективні способи в інфографіці

Пийте багато води

Знову ж таки, зволоженість має важливе значення для доброго здоров'я шкіри, відновлення клітин і всього іншого, пов'язаного зі збереженням золотого сяйва. Так само відіграє роль здорова дієта, в якій буде багато таких продуктів як папайя, морква, батат і манго.

"Підсильте" засмагу

Штучну засмагу набагато простіше наносити, коли у вас вже є власна засмага – ймовірність помаранчевих ліктів і колін буде нижчою, коли ваша шкіра вже потемніла на сонці.

Для цього виберіть бірюзовий або кораловий лак для нігтів, що підкреслить золоте сяйво вашої шкіри.