1. Спорт зміцнює опорно-руховий апарат, а кістки стають більш стійкими до навантажень. Окрім того, покращується кисневе харчування організму і утворюються нові кровоносні капіляри.

Читайте також: Як ожиріння пов'язане з зарплатнею: цікаві факти

2. Спорт покращує роботу серця і кровоносних судин, роблячи їх більш витривалими. Це покращує кровообіг, що перешкоджає розвитку захворювань судин і серця.

3. Такі спортивні заняття, як біг, плавання, катання на велосипеді та кардіотренування поліпшують роботу органів дихання.

4. При фізичних навантаженнях покращується обмін речовин, він стає краще реагувати на кількість цукру та інших речовин у крові.

5. В результаті регулярних фізичних тренувань в організмі людини збільшується кількість еритроцитів та рівень лімфовузлів, які відповідають за нейтралізації шкідливих факторів. Тобто покращується імунітет і організм буде краще захищеним.

Висновок: спорт допоможе зміцнити роботу серцево-судинної, м’язової і дихальної систем, що веде до довголіття.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.