Багато представників сильної статі вважають, що йога - це виключно жіночий вид фізичної активності, але даремно, пише Men's life. Справжніми йогами завжди були тільки чоловіки.

Які плюси від заняття йогою для чоловіка

Підсилюється сексуальне бажання

Під час занять йогою покращується циркуляція крові і спостерігається її приплив до внутрішніх органів. Йога прибирає фізичні і емоційні блоки. Це дозволяє чоловіку відчувати себе розслабленим під час сексу.

Читайте також: 7 простих способів змусити себе почати займатися спортом

Дихальні вправи дозволяють відчути взаємозв'язок душі з тілом і викликають бажання проявити турботу про себе. Завдяки заняттю йогою обидва партнери вносять в інтимне життя нові враження, емоції і потоки сексуальної енергії.

В результаті пара починає приносити один одному більше задоволення.

Розслаблення

Йога – відмінне рішення до того, щоб розслабитися. Вона допомагає чоловікам тримати ситуацію під контролем, а жінкам – зберігати розсудливість і спокій.

Керування своєю сексуальністю
За світоглядом йогів, енергетичні центри людини – духовність, лідерство, почуття, задоволення, інтуїція – живляться від найголовнішого центру – сексуального.

Покращується здоров'я і фізична форма
Заняття йогою підвищують витривалість, зроблять тіло більш гнучким, а фігуру – стрункішою.

Підвищується настрій

Такі заняття сприяють усуненню наслідків стресів і знімають депресивні та тривожні стани. Під час йоги і після людина відчуває позитивні емоції, у неї підвищується настрій.

Омолодження

У людей, які займаються йогою, уповільнюється процес старіння і омолоджують організм. Після тренувань відчувається заряд бадьорості та енергії, характерний для молодих людей.

До слова, розподіл домашніх обов’язків суттєво впливає на сексуальне життя пари, при цьому особливе місце посідає миття посуду.