Як передає Нealthystyle, під час бронхіту дуже корисно включити у раціон курячий бульйон. За даними дослідження, саме бульйон з курки має протизапальні властивості, заспокоює біль і полегшує дихання.

Читайте також: Алергія на цитрусові: як проявляється та як її лікувати

Бронхіт – це
Це запальне ураження слизової оболонки бронхів. Здебільшого причиною бронхіту є віруси і бактерії. Внаслідок дії етіологічних факторів слизова оболонка бронхів набрякає й вкривається ексудатом, зменшується просвіт бронхів або ексудат може повністю закупорити його. Звуження просвіту бронхів та їх закриття зменшують дихальну поверхню легень, розвивається задишка, порушується газообмін.
  • Медики рекомендують обов'язково збільшити частоту чаювання. У період застуди варто пити чаї з шипшиною, калиною чи сушеною малиною. Вони полегшать відхаркування мокротиння, а вітаміни плодів допоможуть боротись з вірусом. Також варто вживати негазовану мінеральну воду, яка створить лужне середовище, несприятливе для мікробів, та допоможе вивести з організму токсини.
  • Не варто з бронхітом вилежуватись під ковдрою, адже легені та бронхи гірше вентилюються, застоюється мокротиння, в якому розмножуються мікроби. Якщо на вулиці гарна погода – зробіть собі невеличку прогулянку.

  • Надувайте повітряні кульки – саме так. Адже це вам не лише підніме настрій, а й посприяє гарній вентиляції легень, що допоможе уникнути застійних явищ.
  • Ну і звісно – вітаміни, особливо вітамін С: цитрусові, ківі, грейпфрути, смородина, шипшина, цибуля, часник, овочеві салати з оливковою олією допоможуть набагато ефективніше боротися з хворобою. І вже зовсім швидко організм здолає бронхіт і повернеться гарний настрій.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я