Вчені з університету Арізони стверджують, що обидві крайності проявляються не тільки в романтичних стосунках. На їхню думку, тривога та уникнення також заважають людям у фінансовій сфері.

Також на тему: Проблеми зі шлунком та знижене лібідо: 8 ознак, що стрес руйнує ваше здоров'я

Як проходило дослідження?

До вибірки увійшли 635 випускників університету, які перебували у відносинах. З'ясувалося, що респонденти з тривожно-уникаючим типом прихильності часто були незадоволені і своїми відносинами, і матеріальним станом, і життям в цілому.

Тривожно-уникаюча прив'язаність – що це?
Ці люди дуже недовірливі в стосунках. Можуть говорити відверто про себе і сприймаються як відкриті, контактні особи, але з ними відчувається неповноцінний зв'язок. Дотики небажані. Якщо наближатися, вони будуть віддалятися.

Ці учасники також нерідко зацікавлювались сумнівними фінансовими авантюрами або нерозумно витрачали гроші, а відповідальність за марнотратство перекладали на партнера.

Тип прив'язаності свідчать про вміння розпоряджатися грошами
Тип прив'язаності свідчать про вміння розпоряджатися грошами / unsplash.com

Люди з тривожним типом прихильності можуть витрачати гроші, щоб привернути увагу оточення. Вони можуть купувати дорогі подарунки, щоб "купити" любов,
– пояснюють автори роботи.

Люди з уникаючим типом прив'язаності виявилися матеріалістами. Часто вони схильні до шопоголізму і витрачають гроші на себе, щоб довести оточенню свою перевагу.

Уникаюча прив'язаність – що це?
Люди з цим видом прихильності ставляться до стосунків інакше, ніж інші. Вони не вимагають інтимності, а їхні потреби в особистому просторі та інші емоційні вимоги не виражені.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.