Коліно – це складний суглоб, де зустрічаються велика гомілкова кістка, стегнова кістка і надколінок, інформує "Телеграф". На коліна йде велика частина ваги людини при будь-яких навантаженнях.

Читайте також: Чому болить голова в потилиці та інших точках: причини і поради

Ось кілька перевірених способів, як уникнути болі у колінах.

Худніть

Залишатися у формі з кожним роком стає все складніше, а від надмірної ваги страждають коліна. Перше, що необхідно зробити, – це скинути зайву вагу.

Робіть розминку

Всі проблеми, пов’язані із внутрішніми органами, суглобами, здоров'ям - потрібно вирішувати превентивно, щоб потім не було нестерпно боляче за просто так.

Лише зарядка зранку та розминка перед заняттям спортом у клубі, можуть вирішити багато проблем. Все тому, що починати вправи без розігріву, може нашкодити здоров’ю.

Обирайте правильне взуття

Цей фактор рідко беруть до уваги, але неправильно підібране взуття може цілком принести багато проблем.

Лікарі рекомендують вибирати комфортне взуття з помірно товстою підошвою. Якщо ж людина займається спортом, то необхідно обрати зручні кросівки. Лікарі зазначають, що не варто економити на взутті.

Більше прогулянок

Сидячий спосіб життя вбиває наше тіло. Стільки часу людині доводилося сидіти за партою у школі, потім в університеті та на роботі. Організм людини не пристосований до сидячого способу життя, відтак, м'язи ніг, поступово, слабшають, а підколінні сухожилля стають жорсткішими.

Медики радять приділяти час прогулянкам та бігу.

До слова, біль у відділах хребта може виникати через різні причини – сидячу роботу, малоактивний спосіб життя та навіть через неправильне харчування. Якщо ж у людини неправильний режим, то її можуть турбувати болі й у суглобах.