Найчастіше до лікарів зі скаргами на болі у спині та суглобах звертаються люди із зайвою вагою, пише "Країна здоров’я". Тому медики рекомендують дотримуватися активного способу життя, щоб внормувати вагу тіла.

Найкращий вид спорту для зниження болю у спині – плавання. Воно не лише зміцнює м’язи спини та рук, а й знімає навантаження з хребта.

Читайте також: 5 причин, чому вранці болить голова

Лікарі також рекомендують займатися у тренажерному залі силовими вправами. Проте тут потрібно бути обережним та займатися із професійним тренером, який грамотно підбере ефективні вправи. Якщо ж це робити самостійно – то можна ще більше спровокувати появу болю.

Проте найоптимальнішим способом, запевняють медики, є ранкова зарядка. Вона допоможе підтримувати здоров’я всього тіла у нормі. Ця активність доступна кожному.

Для того, щоб запобігти захворюванням хребта, зарядку варто робити протягом 15-20 хвилин. І, за словами медиків, виконувати потрібно нескладні вправи.

Від болю у суглобах допоможе професійний масаж.

До слова, якщо на початку нового року ви обіцяли собі зайнятися спортом, але досі цього не зробили, то ці сім наукових підходів допоможуть вам знайти мотивацію та досягти успіхів.