Однак так звані "експрес-схуднення", які включають в себе, зазвичай, шкідливі дієти та виснажливі тренування – по-перше, не завжди приносять бажаний результат, а по-друге ще й шкідливі для вашого організму.

Читайте також: Як швидко схуднути, коли вже майже літо

Доктор медичних наук Анатолій Дорогий радить дотримуватись простих правил щодо вживання їжі та виконувати нескладну зарядку кожного дня – таким чином ви поступово позбавитесь зайвих кілограмів, будете підтримувати себе у формі і припините боятися, що зайва вага повернеться, пише Invaders.

Правило перше: жодних голодувань

Здорове харчування дозволить покращити показники ваги й об’єму талії. Основне правило: їсти треба 5-6 разів за день невеликими порціями. Виключіть зі свого раціону (або обмежте до мінімуму) продукти із борошна, цукор та жирне м’ясо.


Основне правило схуднення: їжте 5-6 разів на день

Правило друге: забудьте про сіль

Візьміть за правило не досолювати страви, бо сіль провокує апетит, та ще й сприяє затримці рідини в організмі, прокладаючи шлях до появи зайвої ваги. Основу раціону мають становити овочі, фрукти та каші.

Читайте також: Біологи з'ясували, який овоч сприяє схудненню: ви будете здивовані

Правило третє: щоденний спорт

Приділяйте кожного дня 15-30 хвилин фізичним навантаженням. Це може бути біг, фітнес чи йога. Оберіть для себе улюблений вид спорту і отримуйте задоволення від занять. Не потрібно встановлювати рекорди! У цьому питанні за приклад варто взяти японців, адже вони завжди займаються гімнастикою в повільному ритмі і зберігають чудову форму.


Займайтесь спортом щонайменше 15 хвилин на день