Щоб посприяти прискоренню метаболізму, достатньо дотримуватись кількох простих порад, передає Сosmo.

Дієтологи рекомендують вранці пити воду з лимоном. Склянка теплої води з цитрусовим фруктом підготує вранці шлунок до травлення і добре очистить організм.

Читайте також: Як відраза до певних речей впливає на здоров'я: несподівані факти

Робіть вправи, зокрема піднімайте гантелі. Це розбудить організм після сну і приведе м'язи в тонус.

Їжте на сніданок яйця. Їхні жирні кислоти дуже корисні для здоров'я серцево-судинної системи. Також рекомендують вранці їсти яблука і груші, які знижують рівень холестерину у крові та прискорюють обмін речовин.

А ще споживайте грейпфрути. Ці фрукти багаті на клітковину, фолієву кислоту і тіамін. Корисні компоненти грейпфрута запобігають діабету, борються з резистентним жиром і покращують травлення.

Що таке метаболізм або обмін речовин? Це сукупність хімічних реакцій, що відбуваються в організмі людини. Метаболізм поділяється на дві гілки: катаболізм (енергетичний обмін), що включає реакції розщеплення складних органічних речовин до простіших, яке супроводжується їх окисненням і виділенням корисної енергії, та анаболізм (пластичний обмін) — реакції синтезу необхідних клітині речовин, у яких енергія, отримана у катаболічних реакціях, використовується.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.