Стан тривоги може бути настільки високим, що може серйозно вплинути на нервову систему та самопочуття, передає "Країна здоров'я".
Читайте також: Що додати до кави, щоб надати їй корисних властивостей: прості секрети
Однією з основних причин виникнення сильної тривоги є постійні думки про помилки минулого, невідомість майбутнього та роботу. Психологи наполягають – важливо жити сьогоднішнім днем і розв'язувати поточні проблеми в міру їх надходження. Це дозволить бути більш спокійним та почувати себе комфортніше.
Якщо вам не виходить це робити, позбутись тривожного стану допоможе заняття, яке зможе відволікти від проблем – робота, домашні справи, спортзал, шопінг, заняття хоббі тощо. Адже у заклопотаної людини немає часу для тривоги.
Живіть сьогоденням, і вам не мучитиме незбагненна тривога
Також можна спробувати більш стресовий варіант – "глянути тривозі в обличчя". Для цього необхідно на аркуші паперу зізнатись собі у причинах вашої тривоги.
Психологи рекомендують писати перше, що спаде на думку – зазвичай такі тези виявляються найбільш правильними. Якщо ви знатимете – через що так переживаєте, то боротись з цим стане значно легше.
Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.