1. Полегшити дихання і позбавитись неприємних відчуттів можна за допомогою сольових розчинів, передає Мaximum.

Розведіть чайну ложку солі у склянці теплої води і промийте ніс зручним для вас способом (з піпетки, спринцівки або шприца). Натрієвий розчин посприяє зняттю набряку слизової оболонки носа.

Читайте також: Працює чи ні: які способи захисту від застуди та грипу неефективні

2. Закиньте голову трохи назад, затисніть ніс і затримайте дихання, наскільки це можливо. Після цього зробіть максимально глибокий вдих. Такий прийом допоможе синусам очиститися, оскільки поза та затримка дихання змушують мозок перейти на аварійний режим і очистити синуси.

3. Прикладіть теплий компрес до перенісся. Також можна загорнути у хустинку підігріте насіння льону, сіль тощо. Такий компрес можна тримати протягом 10-15 хвилин. Тепло допоможе прискорити відтік слизу і зняти набряклість, полегшивши дихання. Але не забувайте, що самолікування може буде шкідливим для вашого здоров'я, тож перед лікуванням проконсультуйтесь з лікарем.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.