Однак цей неприємний стан можна полегшити за допомогою простих дій, пише Daily Mail.

Британські медики Ромі Блок і Аріель Левітан назвали п'ять речей, які допоможуть впоратися з ранковим похміллям.

Добре поїжте перед вживанням алкоголю

Як відомо, вживання алкоголю на голодний шлунок прискорює сп'яніння. Тому, якщо ви хочете насолодитися ввечері сповна, повечеряйте повноцінно – гарний варіант, наприклад, курча і овочі з рисом. Але не зловживайте солоними закусками. Сіль буде зневоднювати організм і вранці важке похмілля буде гарантовано.

Пийте багато води

Більшість симптомів, які ви відчуваєте після гулянки, відбуваються через зневоднення. Отже вживання води протягом ночі і на наступний ранок – ваша мета номер один. Медики рекомендують вживати стільки ж простої питної води, скільки і алкоголю – наприклад, після кожного шота випивайте стільки ж очищеної води. Британці додають, що цей спосіб не підтверджений наукою, як засіб від ранкового похмілля, але точно не зашкодить організму.

Кофеїн

Експерименти показали, що кофеїн може полегшити стан після похмілля. Однак варто пам'ятати, що не рекомендується поєднувати алкоголь з кофеїном одночасно – це буквально зводять з розуму ваше серце. Краще залиште кофеїн на ранок.

Подбайте про електроліти

За словами медиків, не варто нехтувати спеціальними препаратами від похмілля. Анти-похмільні засоби, що поєднують в собі аспірин, лимонну кислоту і гідрокарбонат натрію, полегшують симптоми похмілля і допомагають організму швидше відновитися.

Хороший сон

П’яним заснути просто, а от відновити згодом режим сну набагато складніше. Фахівці наголошують – немає кращих ліків від похмілля, ніж здоровий міцний сон і спокій.

Читайте також: ТОП-4 секрети, як прокинутися без будильника: прості у виконанні поради