Про це заявили вчені з Університету Макмастера в канадському Онтаріо, передає Мedikforum.

Медики нагадують, що ті, хто страждає від ожиріння, входять у групу ризику розвитку діабету. Брак фізичних навантажень позбавляє людей з надмірною вагою можливості контролювати рівень цукру у крові.

Читайте також: Чи корисно їсти гриби: цікаві факти

Рівень цукру у людей, які проходять менш, ніж 1000 кроків на добу протягом двох тижнів, починає рости.

І повторна активність після періоду пасивного способу життя не відновлює міцне здоров'я, негативний ефект сидячого способу життя може спостерігатися дуже довго.

Цукровий діабет може розвинутись через пасивний спосіб життя

Не лежіть на дивані – прогуляйтесь парком

Через це також утворюється резистентність (стійкість) до інсуліну, яка і є причиною діабету другого типу.

Люди, які через певну хворобу лежать дома на дивані або у лікарні, можуть через низьку рухливу активність почуватись ще гірше. Адже низька активність провокує стрибки цукру у людей.

Що таке цукровий діабет?Це група ендокринних захворювань, що розвиваються внаслідок абсолютної чи відносної недостатності гормону інсуліну, появи інсулінорезистентності, внаслідок чого виникає гіперглікемія — стійке підвищення рівня глюкози у крові.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.