Про це заявив фахівець з інфекційних хвороб Імперського коледжу Лондона професор Грехем Кук (Graham Cooke), пише Daily Mail.

Також на тему: Вакцина проти коронавірусу показала дуже хороші результати: краща, ніж імунітет після хвороби

Він проаналізував результати розтинів хворих, які померли через новий вірус. Результати показали, що у всіх померлих був тромбоз тою чи іншою мірою.

Антикоагулянти – що це
Такі препарати приймають дуже багато людей, які страждають від серцево-судинних захворювань. Антикоагулянти розріджують кров і перешкоджають тромбоутворенню.

При цьому тромби не завжди були основною причиною смерті людини, але отримані результати, які ще офіційно не опубліковані в наукових журналах, підтверджують теорію про те, що COVID-19 викликає серйозні судинні ускладнення.

Хоча коронавірус вважається респіраторною хворобою, який атакує легені, у важких випадках може пошкоджувати й інші органи. Тромби вже не вперше помітили, як одне з несподіваних ускладнень COVID-19, і після цього почалися випробування антикоагулянтів для лікування хворих на коронавірус.

Як це допоможе людям

Нове дослідження британського вченого показує, що антикоагулянти потрібно приймати пацієнтам важким перебігом коронавірусу. А також мають проходити через регулярні аналізи крові, що оцінюють рівень згортання.