Експерт Еріка Вагнер для Новое Время розповіла про 8 ознак успішної людини.

1. Ви – людина дії

Вам подобається виконувати завдання і досягати результатів. Ви не боїтеся зробити помилку, тому знаєте – краще рухатися вперед та при необхідності змінювати своїм методи. Ви лідер і вам це подобається. Інколи ви змушені бути жорстким, і не всім це завжди до вподоби.

У деяких ситуаціях ви буваєте занадто впертим та нетерплячим, а люди, не схожі на вас, часто викликають у вас роздратування.

2. Ви відкриті

Одна з найважливіших характеристик успішних людей – вміння бути відкритим до всього на світі. Ви завжди залишаєтесь відкритим для нових ідей, нових способів мислення і ви постійно намагаєтесь випробувати на міцність власні переконання.

3. У вас є звичка ставити перед собою цілі

Більшість думають, що ставити перед собою цілі – це знати, "чого я хочу через п'ять років". Проте щоденні цілі є не менш важливими, ніж далекоглядні. Адже ставлячи довгострокові цілі, можна втратити бачення.

Ви реалістичний оптиміст.

4. Ви не зациклюєтеся на минулому і провалах

Ви чітко усвідомлюєте: що зроблено, те зроблено, нічого вже не змінити і минулого не повернути. Минуле для вас – це життєво важливий інструмент для майбутнього.

Ви розумієте, що зациклюючись на минулому, ви крадете у себе теперішнє і майбутнє. Невідомість зовсім не лякає вас, ви готові до всього, що готує для вас доля.

5. Ви вмієте чекати винагороду

Ви впевнені, що ваша важка праця обов'язково принесе вам винагороду. Ви чітко бачите, що у вас є і чого б ви хотіли, і завдяки цьому уникаєте імпульсивних рішень.

І таке уміння "чекати винагороду" стосується всіх аспектів життя – кар'єри, грошей, відносин, здоров'я і т. д. Ви здатні ігнорувати спокусу миттєвого задоволення, оскільки знаєте, що це дуже важливо для досягнення кінцевої мети.

6. Ви розвиваєте свої сильні сторони

Ви покладаєтеся на навички, якими володієте, і використовуєте їх, щоб робити те, що вам подобається. Ви чітко усвідомлюєте свої слабкі сторони і намагаєтеся перейняти навички та знання інших людей там, де їх не вистачає, що є дуже важливим.

Ви розумієте, що робити все самому неможливо, тому при необхідності питаєте про допомогу в інших.

7. Ви амбіційні

Ви чітко бачите себе кращим з кращих і у вас є власна оцінка ваших сил та можливостей. Ви знаєте, що справа не тільки в довгих годинах роботи та завершенні розпочатого.

Амбіції – це справжня причина існування. Ви надзвичайно наполегливі і ніщо не зупинить вас.

8. Вам хочеться вдосконалюватися

У вас є бажання і прагнення поліпшити себе, проте часто ви буваєте занадто суворі до себе. Вам постійно хочеться змінюватися та вдосконалюватися, щоб стати кращою версією себе. Ви ніколи не буваєте повністю задоволені.

Ви є самим своїм критиком – у всіх аспектах життя.

Читайте також: 10 звичок, які заважають стати успішним