Науковці проаналізували білок HER2, оскільки його підвищений синтез пов'язаний з ростом пухлин, пише Science Daily.

Читайте також: Назвали популярний препарат, що допоможе у лікуванні раку

Вони створили агента, що використовує білок HER2 як біомаркери. Він спрямовує усі захисні сили імунної системи організму на боротьбу з раковими клітинами. Препарат створили на основі імунних клітин (лейкоцитів) пацієнтів.


Вакцина від раку

Попередні дослідження показали ефективність методики в непоширенні зростання великих пухлин і метастазів раку легенів у мишей.

У першій фазі клінічного дослідження з 11 пацієнтів, які отримали збільшену дозу вакцини, у 6 покращився стан. У однієї пацієнтки з раком яєчника поділ клітин пухлини зупинився на 89 тижнів, в одного пацієнта з раком кишківника спостерігалася часткова реакція на терапію, що тривала 16 тижнів.

У 4 пацієнтів з раком простати та однієї пацієнтки з раком яєчника змін не спостерігалося. Ефекту не було при введенні менших доз препарату.


Науковці створили вакцину від небезпечних видів раку

Ця терапія знижує ризик виникнення побічних ефектів після використання традиційної хіміотерапії. Вони зводяться до подразнення на місці ін’єкції.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.