Про це пишуть на Health.
Уролог Джеймін Брамбатт розповів, що використання смартфону у туалеті – не надто розумний крок.
"Бактерії є всюди у ванній – на кнопці зливу води, дверних ручках і сидінні унітазу. Ви помиєте руки після туалету, але не помиєте мобільний телефон", – додав лікар.
Читайте також: Як подолати залежність від телефону: простий спосіб
А оскільки в середньому людина доторкається до свого девайсу щонайменше 2 600 разів на день, така загроза і справді змушує замислитись. Вчені з Університету Арізони дослідили, що на наших телефонах є у 10 разів більше бактерій, ніж на кришці унітазу.
Якщо ви користуєтесь девайсом, коли хворієте на респіраторні захворювання – грип чи застуду, наприклад – мікроби із дихальних шляхів збиратимуться на ньому. А вірусні частинки, які спричиняють грип, можуть жити на поверхнях до 24 годин, зазначили у Центрі контролю захворювань.
Дослідження, опубліковане у журналі "Annals of Clinical Microbiology and Antimicrobials", показало, що 95% мобільних телефонів працівників системи охорони здоров'я мали ознаки бактеріального забруднення. Медики у свою чергу радять протирати мобільні пристрої антибактеріальними серветками і сухою чистою тканиною.