Науковці встановили, що найнебезпечнішим місцем у літаку є місце біля вікна, пише Likar.info. Тому потрібно обирати місце біля проходу, яке є найбільш безпечним для здоров'я.

Читайте також: Як не підхопити інфекцію під час відпочинку біля водойми

Також це місце дозволить спокійно вставати або потягуватися, не турбуючи інших пасажирів, а також робити загальну розминку тіла.


Які місця у літаку є найбільш безпечними

Медики переконують, що під час перельоту кожні півгодини потрібно проходитися по салону. Мова йде про вправи, які зміцнюють тіло. Таке заняття захищає від двох серйозних небезпек, пов'язаних з перельотами – від тромбозу глибоких вен і закупорення тромбом легеневої артерії.

Для сну потрібно обирати місце спереду салону літака по боках. Якщо ж ви подорожуєте з дитиною, то купуйте місця біля перегородки, оскільки там є більше місця через відсутність перед нею крісел.


Купуйте місця біля перегородки, якщо ви подорожуєте з дитиною

До того ж, відстань між рядами збільшується до хвоста літака. Для кіноманів не рекомендують вибирати місця в центральних рядах через те, що погано видно екран.

Обирати місця у хвості салону літака потрібно людям, які мають багаж з собою.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.