18 березня з підозрою на Covid-19 госпіталізували до Ніжинської міської лікарні жінку із с температурою та утрудненим диханням, повідомив очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко у Facebook.

Читайте також: В Івано-Франківську померла жінка з підозрою на коронавірус

Підозра в Чернігові

"На жаль, у Чернігівській області є перша обґрунтована підозра на коронавірус", – заявив Прокопенко.

Він розповів, що до Ніжинської міської лікарні бригадою екстреної медичної допомоги доставили жінку із симптомами ГРВІ, у тому числі температурою та важким диханням.

В ОДА також додали, що жінка нещодавно повернулась з Італії.

Підозри в Дніпрі

В інфекційній лікарні №21 Дніпра, яка визначена базовою на випадок епідемії, перебуває вісім людей з підозрою на коронавірус.

Ці люди почуваються нормально, але ми не можемо змінити протокол. Вони перебувають на обстеженні,
– повідомив директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Валерій Сердюк

Інформація про те, хто ці пацієнти, чи виїздили вони за кордон, чи контактували з хворими в Україні, поки не розголошується.

Коронавірус в Україні: головне

  • Станом на 18 березня в Україні лабораторно підтвердили 14 випадків зараження коронавірусом Covid-19, 2 з них – летальні.
  • Україна 12 березня ввела карантин, аби зупинити поширення коронавірусу. Він триватиме до 3 квітня. Також держава закрила свої кордони для іноземців від 16 березня та припинила міжнародне авіа- та залізничне сполучення з 17 березня.
  • Закрили й усі культурні, розважальні, спортивні заклади, ресторани, кафе тощо. Працюватимуть лише аптеки та продуктові магазини, АЗС, банки та страхові компанії. У Житомирській та Чернівецькій областях з 17 березня ввели режим надзвичайної ситуації.


Як не захворіти на коронавірус/Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.