Про це повідомив в.о. голови Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів.

Читайте також У Київській області ввели режим надзвичайної ситуації, на черзі – Київ

"Вчора в обласній інфекційній лікарні померла хвора, 56 років, мешканка Івано-Франківська... Поставили діагноз – грип А, ускладнений вірусно-бактеріальною пневмонією з важким перебігом. Всі зразки на дослідженні, чи був у хворої коронавірус. Наразі немає підтвердження, чи ця смерть настала від коронавірусу, перевірка триває", – сказав Федорів.

Федорів зазначив, що жінка захворіла 13 березня. У неї була підвищена температура і сухий кашель.

15 березня вона звернулася до сімейного лікаря, але від запропонованої госпіталізації відмовилася. 16 березня в неї почалася задишка і її доставили швидкої в інфекційну лікарню, де пацієнтку під'єднали до апарату ШВЛ (штучної вентиляції легенів).

Станом на 18 березня в Україні підтверджено 14 позитивних результатів на коронавірус Covid-19. У Чернівецькій області 10 хворих, в Житомирській – 1, у Київській області – 1 та в Києві – 2 підтверджених випадки.

Серед них, на жаль, – 2 летальних. Померла 71-річна жінка з Житомирщини, яка приїхала нещодавно з Польщі, та 33-річна жителька Буковини.


Як правильно використовувати маску / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.