Доставка ліків Укрпоштою

Пілотний проєкт "Укрпошта. Фармація" розпочне свою роботу у прифронтових районах: в Донецькій області та у деяких прикордонних районах Сумської області.

Також на тему Безкоштовне лікування безпліддя в Україні: перелік медичних закладів

Наразі в українських селах та селищах міського типу працюють близько 5 700 аптек та аптечних пунктів. Натомість загалом по країні залишається понад 20 тисяч сіл, які не мають аптечних пунктів,
– розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Через Укрпошту може бути замовлено понад 10 тисяч найменувань безрецептурних лікарських препаратів. Також тут можна отримати ліки, які надаються за програмою "Доступні ліки":

  • серцево-судинних захворювань;
  • діабету;
  • хронічних хвороб дихальних шляхів;
  • розладів психіки, поведінки та епілепсії.

На сьогодні програма включає 515 лікарських засобів та медичного обладнання, які можна отримати за рецептом лікаря, безкоштовно або з невеликою доплатою. Медикаменти будуть відправлені з аптечного закладу компанії та доставлені до найближчого поштового відділення Укрпошти.

Після успішного запуску проєкт планується його розширення, і до нього будуть долучені прилеглі до лінії фронту області Харків, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя та інші. Майбутня мета – усі населені пункти країни.

Як зробити замовлення

  1. Щоб замовити лікарські препарати, просто зателефонуйте за номером 0 800 300 545.
  2. Для консультації з фахівцем просто слідуйте за голосовими вказівками у меню.
  3. Ваше замовлення буде упаковано та відправлено за допомогою послуги "Укрпошта Експрес".

Відстежити відправлення можна на сайті, у мобільному застосунку та через чат-бот у месенджерах. Для перевірки правильності комплектації замовлення передбачено огляд вмісту посилки під час її вручення.