Про це розповів глава Міністерства охорони здоров'я Віктор Ляшко. При цьому він не назвав ні найменування препарату, ні термінів постачання.

До теми Знайшли слабке місце коронавірусу

З його слів відомо, що нині цей препарат перебуває на третьому етапі клінічних досліджень. А гроші за замовлену партію ще не вносилися.

Очікується, що це будуть специфічні ліки саме проти коронавірусу.

Хоч міністр не повідомив назву препарату, раніше повідомлялося, що випробування таблеток проти коронавірусу розпочала компанія Pfizer.

Ефективність майбутніх ліків при перших симптомах коронавірусу підтвердили доклінічні випробування. Препарат може бути випущений до кінця року.

Захворюваність на коронавірус в Україні: основне

Джерело: МОЗ

  • За минулу добу в Україні виявили 763 хворих на коронавірус, серед них 57 дітей та 15 медпрацівників. Від ускладнень коронавірусу померли 22 пацієнти.
  • До лікарень госпіталізували 446 хворих з симптомами COVID-19, які потребували медичної допомоги. Водночас одужали від коронавірусу ще 639 українців.
  • Важливо! За весь час пандемії COVID-19 в Україні зафіксували 2 247 419 хворих на коронавірус, 2 183 642 з яких вже одужали. Натомість померли від хвороби 52 811 українці.