Також потенційним клієнтам пропонується пробний період терміном у 30 днів, про це йдеться на сайті компанії.

Читайте також: Винайшли кишеньковий УЗД апарат, який виводить зображення на телефон

Як працює пристрій

Пристрій кріпиться на лоб і передає невеликий поштовх електроенергії у префронтальну кору. Це частина мозку, яка відповідає за особистість, прийняття рішень та регулювання емоцій.

Ця технологія називається "транскраніальна стимуляція постійним струмом" і була предметом численних досліджень, більшість з яких виявили, що в певній мірі це може полегшити симптоми депресії.

Поки жодне з випробувань не виявило жодних несприятливих наслідків такого лікування, окрім почервонілої шкіри на місці розташування електродів, а також періодичний головний біль.

Подібні методи лікування змінюють потенціал нейронів, проте варто зазначити, що все індивідуально. Люди з хронічною депресією зазвичай відчувають менше нервової активності лівій частині префронтальної кори, а м'які поштовхи мають збільшити її.

Пацієнтам рекомендується використовувати додаток, який дає корисні поради від психологів, а також нагадує про сон, харчування та фізичні вправи.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.