Російські ЗМІ повідомляють, що жінка залишилася жива, була прооперована і зараз знаходиться у важкому стані в реанімації.

Також на тему: Коронавірус в Росії: хворих більше, ніж у Китаї

"Головлікар викинулася з вікна під час селекторної наради з керівником МОЗ Борисом Неміком. На ній обговорювалися питання перепрофілювання одного з відділень госпіталю для хворих на коронавірус COVID-19", – йдеться в повідомлені.

Як пише "Комсомольська правда" з посиланням на неофіційні джерела, передбачалося вивести з госпіталю всіх нинішніх пацієнтів, а на звільнених місцях розташувати хворих на коронавірус.

Олена Непомняща виступила категорично проти. Її аргументи – гостра нестача засобів захисту і загальна непідготовленість персоналу медустанови. Але перешкодити указу про зміну профілю лікарні було вже не можна. Питання було вирішене,
– пише видання.

Місцева влада спростовує цю інформацію. Там повідомили, що інформація "не відповідає дійсності", а в госпіталі є всі необхідні засоби та обладнання. За фактом триває слідство.

За інформацією російських журналістів, площа госпіталю ветеранів вже звільнена. Хворих перевели в різні лікувальні установи й заклад готується приймати пацієнтів з коронавірусною інфекцією.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.