П'ятеро людей, що відвідували ту ж церкву, що й загибла від коронавірусу жінка, поскаржилися на високу температуру та нежить. Про це розповіла головна лікарка Радомишльської ЦРЛ Наталія Вітінська, повідомляє ТСН.

Дізнайтесь більше Як ховатимуть померлих від коронавірусу

Троє людей наразі перебувають на самоізоляції, щодо двох інших ми вирішуємо. Можливо, вони будуть госпіталізовані,
– зазначила Вітінська.

Під наглядом лікарів перебувають близькі родичі, з якими проживала жінка, та люди, з якими вона контактувала. Лікарі, які оглядали жінку, теж самоізолювалися, частина з них перебуває у боксах.

Важливо! У Радомишлі оголосили надзвичайну ситуацію. Там тимчасово зупинили рух транспорту та роботу ринків. Будинок, де живуть рідні загиблої, а також місця її лікування охороняють правоохоронці. На в'їзді та виїзді з Радомишля всім водіям та пасажирам міряють температуру.

Що відомо про першу жертву коронавірусу в Україні

  • Після повернення з Польщі в Україну 1 березня хвора зверталася до лікаря зі скаргами на високий тиск. 3 березня її перевірили та відпустили додому. Жінка встигла навіть навідатися до Львова.
  • Коронавірус 71-річній жительці Радомишля діагностували 12 березня.
  • А вже 13 березня вона померла. Лікарі під’єднали її до апарату штучної вентиляції легенів, однак її стан різко погіршився.

До слова, померла жінка знаходилася в групі ризику. Саме люди похилого віку найбільш вразливі до зараження коронавірусом Covid-19.

Коронавірус в Україні: головне

  • Перший випадок зараження в Україні зафіксували 3 березня. Захворів чоловік з Чернівців, який напередодні подорожував Італією.
  • Згодом стало відомо ще про два випадки коронавірусу. Його виявили у жінки пенсійного віку з Житомирської області та чоловіка з Чернівецької області.
  • З 11 березня в усій Україні ввели карантин на 3 тижні через поширення коронавірусу. Обмежувальні заходи триватимуть до 3 квітня.
  • Впродовж цього часу заборонене проведення масових культурних, спортивних та розважальних заходів. Тимчасово зупинили навчання у школах, університетах та дитсадках. Заборонено проводити масові заходи, в яких беруть участь понад 200 людей. Ця заборона не стосується заходів державної необхідності.


Дані про смертність від Covid-19 / Інфографіка 24 Каналу


Прості правила, які можуть врятувати життя / Картинка 24 каналу