Уряд пропонує запровадити карантинні заходи з 12 березня до 3 квітня, пише Урядовий портал.

Читайте також: Останні новини про коронавірус в Україні: нова підозра у Львові

В Україні заборонили:

  • Відвідувати освітні заклади. Зокрема школи, університети та дитячі садки.
  • Проводити масові заходи, у яких бере участь понад 200 осіб. Сюди відносять культурні події, спортивні та розважальні заходи. Заборона не стосується заходів державної необхідності.

Які ще заходи впровадили:

Закрили 170 прикордонних пунктів через коронавірус. Від завтра в Україні будуть працювати 49 пунктів пропуску, решта будуть закриті для пропуску громадян і автотранспорту.

Виділили 100 мільйонів гривень на закупівлю засобів індивідуального захисту. Відтак, до 1 червня заборонили експорт товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення.

Вирішили закупити інфрачервоне обладнання для проведення скринінгу на відстані в Міжнародному аеропорті Бориспіль.

Україна призупиняє авіасполучення з Італією.

До теми: Обсервація чи самоізоляція: заходи, які зупинять поширення коронавірусу

Що таке карантин

Карантин це заборона проведення масових заходів, розважальних, спортивних подій, відвідування навчальних закладів. Також карантин передбачає припинення відвідування хворих в стаціонарах під час епідемій грипу.

Раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко зазначав, що карантин буде запроваджено лише після реєстрації випадків внутрішньої передачі інфекції в країні.


Міфи про коронавірус / інфографіка 24 каналу

Дивіться відео: як вберегтись від коронавірусу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.