За словами Департаменту охорони здоров'я, у Дорріс вперше проявилися симптоми у 5 березня. Тоді ж вона була присутня на заході, який проводив прем'єр-міністр. Про це повідомили у BBC.

Читайте також У Британії людям заплатять 4,5 тисячі доларів, якщо вони погодяться заразитися коронавірусом

Наразі жінка самоізолювалась вдома та виконує всі рекомендації лікарів. Заступниця міністерки переживає за свою 84-річну матір, з якою проживає. Органи охорони здоров'я вже почали перевіряти всіх, з ким контактувала Надін Дорріс. Оскільки наразі невідомо скільки зустрічей мала урядовиця.

Що відомо про коронавірус у Європі? Найбільше у Європі від епідемії коронавірусу потерпіла Італія. За загальними показниками інфікованих та загиблих внаслідок епідемії держава перебуває на другому місці після Китаю, який і став джерелом коронавірусу.

У європейській державі епідемія поширюється вже кілька тижнів поспіль, а кількість загиблих постійно зростає. Спершу від коронавірусу потерпала лише північ держави, зокрема регіон Ломбардія. Втім пізніше хвороба поширилася на усю країну, хоча на півночі ситуація й досі найстрашніша.

Зокрема, у Великобританії від Covid-19 померли 6 осіб. Також там нарахували 382 випадки зараження коронавірусом.

Національна служба охорони здоров'я Англії вже заявила, планує проводити в день до 10 тисяч тестів. Сьогодні ж можуть перевіряти лише 1,5 тисячі людей за день.


Дані про смертність від коронавірусу / Інфографіка 24 Каналу