За даними лабораторного центру МОЗ України у Хмельницькій області, з початку року у Хмельницькому зареєстровано 28 випадків сальмонельозу.

Читайте також: Як вберегтися від сальмонельозу: прості правила

Для порівняння, за аналогічний період 2017 року було зафіксовано всього 11 випадків захворювання.

Цьогоріч захворюваність на сальмонельоз реєструвалась як серед дорослих (13 випадків), так і серед дітей (15 випадків). З-поміж дітей хворіли навіть немовлята віком до 1 року – таких було зафіксовано – 3 випадки.

Медики нагадують, на найчастіше на сальмонельоз хворіють через зіпсуті чи неякісно приготовані продукти харчування. Зокрема, йдеться про яйця та яйцепродукти, куряче м’ясо та молочні продукти.

Що таке сальмонельоз? Це гостре інфекційне захворювання, що уражує шлунково-кишковий тракт та інші внутрішні органи. Воно викликається сальмонелами – бактеріями, які знаходяться на внутрішній поверхні неякісних яєць. Через пташиний послід на шкаралупі інфекція може проникнути всередину яйця.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділіЗдоров'я.