Під час вагітності усі показники були в нормі, а прогнози вдалі. Хвороба дівчинки відкрилася батьками та лікарям лише після її народження, повідомляє Daily Mail.

До теми: Хлопчика із синдромом Бенджаміна Баттона знайшли в Індії

Фахівці кажуть, що мандібулоакральну дисплазію буває складно виявити відразу. Це дуже рідкісне генетичне захворювання, під час якого людина затримується в розвитку, з'являються облисіння, аномалії в розвитку скелета та інші специфічні прояви.

У деяких випадках цю хворобу не можуть одразу визначити, й встановлюють остаточний діагноз аж через декілька років.

Дівчинка з синдромом Бенджаміна Баттона
У дівчинки айпи стрімко старіють клітини / Daily Mail

Перші п'ять днів життя дівчинка знаходилась в інкубаторі, після чого її ввели в медикаментозну кому. Батьки розповідають, що немовля навіть не можна було взяти на руки.

Нині у світі зареєстровано близько 40 випадків мандібулоакральної дисплазії, але випадок Айпи не зустрічався ще ніде.

У мене серце в п'яти пішло, коли нам порадили шукати інформацію про хвороби в інтернеті. Навіть при найрідкісніших захворюваннях можна знайти спільноти хворих, але в нашому випадку неможливо навіть це,
– розповідає мама дівчинки.

Нині дівчинка важить 6,8 кілограм, вона не може говорити й спілкується лише за допомогою жестів. У Айпи занадто швидко старіють клітини, тому фахівці не можуть передбачити стан її здоров'я в майбутньому.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.